Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE NECESARE PT.CAMIN CULTURAL FARAGAU

Număr anunț
DA21630340
Autoritate contractantă
COMUNA FARAGAU (CUI 4765596)
Furnizor / câștigător
MOLDVIOCOM SRL (CUI RO5076190)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
234,48 RON
Valoare atribuită
234,48 RON
Data publicării
01.11.2018 13:42
Termen limită
06.11.2018 17:00
Data finalizării
02.11.2018 11:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

234,48 RON

din 234,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.