Ofertă acceptată Cumpărare directă

REDUCTOR DE PRESIUNE,CAMERA SIMPLA,RAPORT DE REDUCERE A PRESIUNII 3:1,DN80(DRF60)

Număr anunț
DA21638501
Autoritate contractantă
COMUNA BALESTI (PRIMARIA COMUNEI BALESTI)(CONSILIUL LOCAL BALESTI) (CUI 4898797)
Furnizor / câștigător
TEHNOINSTAL SRL (CUI RO13254388)
Cod CPV
42131140-9 · Supape reductoare de presiune, de reglaj, de retinere sau de siguranta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.605,04 RON
Valoare atribuită
2.605,04 RON
Data publicării
02.11.2018 11:15
Termen limită
07.11.2018 17:00
Data finalizării
02.11.2018 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.605,04 RON

din 2.605,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.