Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET DIVERSE ARTICOLE SCOALA BUICA IONESCU

Număr anunț
DA21633951
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BUICA IONESCU GLODENI (CUI 29143386)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
738,08 RON
Valoare atribuită
738,08 RON
Data publicării
01.11.2018 21:57
Termen limită
07.11.2018 17:00
Data finalizării
02.11.2018 08:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

738,08 RON

din 738,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.