Ofertă refuzată Cumpărare directă

Asistenta pt actualizare SCIM-Ordinul 600/2018

Număr anunț
DA21581894
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SFANTUL SILVESTRU (CUI 24130695)
Furnizor / câștigător
VIVA CONTROL S.R.L. (CUI 34166840)
Cod CPV
79420000-4 · Servicii conexe managementului (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.201,67 RON
Valoare finală
4.201,67 RON
Data publicării
26.10.2018 13:15
Data finalizării
02.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.