Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ciocan demolator Einhell TE-DH 1027, 1500 W, 1900 RPM, 32 J

Număr anunț
DA21621761
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01221 TIMISOARA (CUI 26382613)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
44510000-8 · Scule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
878,99 RON
Valoare atribuită
878,99 RON
Data publicării
31.10.2018 15:59
Termen limită
05.11.2018 17:00
Data finalizării
01.11.2018 10:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

878,99 RON

din 878,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.