Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Soclu Bust - Ionel Pop
- Număr anunț
- DA21627606
- Autoritate contractantă
- COMUNA SUGAG (CUI 4562427)
- Furnizor / câștigător
- DELY & ANDY CONSTRUCT SRL (CUI 36659739)
- Cod CPV
- 45262600-7 · Diverse lucrari specializate de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.000 RON
- Valoare atribuită
- 8.000 RON
- Data publicării
- 01.11.2018 11:50
- Termen limită
- 06.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.11.2018 13:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.000 RON
din 8.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro