Ofertă acceptată Cumpărare directă

CIOCOLATA PRALINE HEIDI 120G

Număr anunț
DA21216358
Autoritate contractantă
TEGA S.A. (CUI RO8670570)
Furnizor / câștigător
ERVIN IMPEX SRL (CUI RO8840453)
Cod CPV
15842200-4 · Produse pe baza de ciocolata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43,90 RON
Valoare atribuită
43,90 RON
Data publicării
14.09.2018 12:47
Termen limită
19.09.2018 17:00
Data finalizării
14.09.2018 13:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43,90 RON

din 43,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.