Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BISCUITI CASEI VANILIE GLAZ 180G
- Număr anunț
- DA21211827
- Autoritate contractantă
- TEGA S.A. (CUI RO8670570)
- Furnizor / câștigător
- ERVIN IMPEX SRL (CUI RO8840453)
- Cod CPV
- 15821200-1 · Biscuiti dulci (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3,05 RON
- Valoare atribuită
- 3,05 RON
- Data publicării
- 14.09.2018 09:43
- Termen limită
- 19.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.09.2018 13:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3,05 RON
din 3,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro