Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse alimentare pt. CSC Campina (Voila)

Număr anunț
DA21208834
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Prahova (CUI 9770267)
Furnizor / câștigător
FLOLIV DISTRIBUTION SRL (CUI RO27686041)
Cod CPV
15870000-7 · Condimente si mirodenii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.501 RON
Valoare atribuită
1.501 RON
Data publicării
13.09.2018 15:36
Termen limită
18.09.2018 17:00
Data finalizării
14.09.2018 08:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.501 RON

din 1.501 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.