Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de reparatii motocositoare Husqvarna 5555RXT-DRDP Constanta
- Număr anunț
- DA21208029
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- PROTEHNICA SRL (CUI RO8912568)
- Cod CPV
- 16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 665,28 RON
- Valoare atribuită
- 665,28 RON
- Data publicării
- 13.09.2018 14:55
- Termen limită
- 18.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.09.2018 12:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
665,28 RON
din 665,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro