Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cupe si medalii - Semimaraton

Număr anunț
DA21204987
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE SPORT BIHOR (CUI 27442985)
Furnizor / câștigător
TARABOSTES S.R.L. (CUI RO18394315)
Cod CPV
18512200-3 · Medalii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
798,13 RON
Valoare atribuită
798,13 RON
Data publicării
13.09.2018 12:53
Termen limită
18.09.2018 17:00
Data finalizării
13.09.2018 15:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

798,13 RON

din 798,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.