Ofertă acceptată Cumpărare directă

Articole de papetarie

Număr anunț
DA21215905
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Gabor Aron Vlahita (CUI 4367426)
Furnizor / câștigător
PC BIGCOMP SRL (CUI 23356326)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100,60 RON
Valoare atribuită
100,60 RON
Data publicării
14.09.2018 12:28
Termen limită
19.09.2018 17:00
Data finalizării
14.09.2018 12:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100,60 RON

din 100,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.