Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HP CF372AM Toner kit cyan magenta yellow Original HP 304A
- Număr anunț
- DA21211225
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU STIINTE BIOLOGICE (CUI 3324060)
- Furnizor / câștigător
- ANDONET TOTAL SRL (CUI ro15771488)
- Cod CPV
- 30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.210,08 RON
- Valoare atribuită
- 1.210,08 RON
- Data publicării
- 14.09.2018 09:17
- Termen limită
- 19.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.09.2018 09:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.210,08 RON
din 1.210,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro