Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE PACHET TABLE PLUTA

Număr anunț
DA21210273
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA , LILIESTI ORASUL BAICOI (CUI 29075532)
Furnizor / câștigător
ELSTAR GROUP SRL (CUI RO1321890)
Cod CPV
30192170-3 · Panouri de afisare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
760 RON
Valoare atribuită
760 RON
Data publicării
14.09.2018 08:15
Termen limită
19.09.2018 17:00
Data finalizării
14.09.2018 08:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

760 RON

din 760 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.