Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet birotica si papetarie conform anunt ADV1033207
- Număr anunț
- DA21209612
- Autoritate contractantă
- TEHNOPOLIS S.R.L. (CUI RO16704673)
- Furnizor / câștigător
- PAPETARIE OFFICE S.R.L. (CUI RO17040760)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 338,12 RON
- Valoare atribuită
- 338,12 RON
- Data publicării
- 13.09.2018 16:56
- Termen limită
- 19.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.09.2018 11:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
338,12 RON
din 338,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro