Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE SCOALA GIMNAZIALA OVIDIU HULEA

Număr anunț
DA21207599
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I-VIII Ovidiu Hulea Aiud (CUI 4613660)
Furnizor / câștigător
CASA HAŢEGAN S.R.L. (CUI 30640389)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
363,61 RON
Valoare atribuită
363,61 RON
Data publicării
13.09.2018 14:37
Termen limită
18.09.2018 17:00
Data finalizării
13.09.2018 14:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

363,61 RON

din 363,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.