Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachete Software pt Gateway Fortinet

Număr anunț
DA21206028
Autoritate contractantă
SOCIETATEA NATIONALA RADIOCOMUNICATII (CUI RO10881986)
Furnizor / câștigător
ASEE SOLUTIONS S.R.L. (CUI RO6614131)
Cod CPV
48219100-7 · Pachete software pentru poarta (gateway) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
129.556,16 RON
Valoare atribuită
129.556,16 RON
Data publicării
13.09.2018 13:35
Termen limită
19.09.2018 17:00
Data finalizării
14.09.2018 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

129.556,16 RON

din 129.556,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.