Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cutie carton incinerare 20 litri deseuri anatomopatologice cu banda rosie
- Număr anunț
- DA21201953
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Campulung Muscel (CUI 4756466)
- Furnizor / câștigător
- NOVEI COM SRL (CUI RO14743110)
- Cod CPV
- 30197610-5 · Hartie si carton asamblate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.080 RON
- Valoare atribuită
- 1.080 RON
- Data publicării
- 13.09.2018 10:48
- Termen limită
- 18.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.09.2018 09:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.080 RON
din 1.080 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro