Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de expertiza tehnica reabilitare poduri conf HG 563 din iulie 2018
- Număr anunț
- DA21194631
- Autoritate contractantă
- COMUNA COMARNA (PRIMARIA COMUNEI COMARNA) (CUI 4540640)
- Furnizor / câștigător
- PAO INTERNATIONAL GROUP SRL (CUI 37362956)
- Cod CPV
- 71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.000 RON
- Valoare atribuită
- 24.000 RON
- Data publicării
- 12.09.2018 13:44
- Termen limită
- 19.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.09.2018 09:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
24.000 RON
din 20.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro