Ofertă acceptată Cumpărare directă

8055748 SALTEA NEW LUX 90X200 1031630 BANDA ANTIPASARI SUPORT INOX

Număr anunț
DA21191971
Autoritate contractantă
COMUNA PARTA (PRIMARIA PARTA) (CUI 16360642)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.033,45 RON
Valoare atribuită
1.033,45 RON
Data publicării
12.09.2018 11:48
Termen limită
18.09.2018 17:00
Data finalizării
14.09.2018 13:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.033,45 RON

din 1.033,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.