Ofertă acceptată Cumpărare directă

Flux tehnologic deshidratare fructe

Număr anunț
DA21208988
Autoritate contractantă
R198049 Institutul de Cercetare Dezvoltare pentru Pomicultura Pitesti Maracineni
Furnizor / câștigător
TECHNO CONSULTING SCIENCE SRL (CUI RO32767789)
Cod CPV
42200000-8 · Utilaje de prelucrare a alimentelor, a bauturilor si a tutunului si accesorii ale acestora (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75.000 RON
Valoare atribuită
75.000 RON
Data publicării
13.09.2018 15:44
Termen limită
18.09.2018 17:00
Data finalizării
14.09.2018 10:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

75.000 RON

din 75.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.