Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de dezvoltare de software pentru gestionarea licentelor

Număr anunț
DA21214242
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA IZBICENI (CUI 25306243)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
72212218-0 · Servicii de dezvoltare de software pentru gestionarea licentelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.579,76 RON
Valoare atribuită
1.579,76 RON
Data publicării
14.09.2018 11:22
Termen limită
19.09.2018 17:00
Data finalizării
14.09.2018 12:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.579,76 RON

din 1.579,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.