Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PAHARE SAMPANIE TRANSPARENTE CU PICIOR 160 ML. UNICA FOLOSINTA
- Număr anunț
- DA21209580
- Autoritate contractantă
- OPERA COMICA PENTRU COPII (CUI 15263455)
- Furnizor / câștigător
- SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
- Cod CPV
- 39222100-5 · Articole de catering de unica folosinta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.616 RON
- Valoare atribuită
- 2.616 RON
- Data publicării
- 13.09.2018 16:49
- Termen limită
- 18.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.09.2018 17:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.616 RON
din 2.616 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro