Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Uscator de par Remington D5210, 2200 W, 2 viteze, Concentrator, Negru
- Număr anunț
- DA21209392
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 5 (CUI 17104480)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
- Cod CPV
- 39712210-1 · Uscatoare de par (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 201,64 RON
- Valoare atribuită
- 201,64 RON
- Data publicării
- 13.09.2018 16:15
- Termen limită
- 18.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.09.2018 16:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
201,64 RON
din 201,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro