Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Baner personalizat + roll-up conform anunt publicitar
- Număr anunț
- DA21209858
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN BUZAU (CUI 7962150)
- Furnizor / câștigător
- LEMINGS SRL (CUI RO12039551)
- Cod CPV
- 22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.235 RON
- Valoare finală
- 1.235 RON
- Data publicării
- 13.09.2018 19:18
- Data finalizării
- 14.09.2018 09:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.