Ofertă refuzată Cumpărare directă

Dichloran rose bengal chloramphenicol (DRBC) agar

Număr anunț
DA21208608
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Caras-Severin (CUI RO35150329)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI RO26406593)
Cod CPV
24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
150 RON
Valoare finală
182,83 RON
Data publicării
13.09.2018 15:24
Termen limită
18.09.2018 17:00
Data finalizării
13.09.2018 15:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.