Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Covorase (presuri) decontaminare / antibacteriene / antimicrobian 115 x 45 cm - SUPER CALITATE
- Număr anunț
- DA21208046
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
- Furnizor / câștigător
- ZETMAN KRAFT SRL (CUI RO33028695)
- Cod CPV
- 42924720-2 · Echipament de decontaminare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 255 RON
- Valoare atribuită
- 255 RON
- Data publicării
- 13.09.2018 14:55
- Termen limită
- 18.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.09.2018 15:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
255 RON
din 255 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro