Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse curatenie

Număr anunț
DA21205864
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ''GRADINITA VESELIEI'' CURTICI (CUI 29044692)
Furnizor / câștigător
VIDUT IMPEX S.R.L. (CUI RO6361829)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
152,26 RON
Valoare atribuită
152,26 RON
Data publicării
13.09.2018 13:28
Termen limită
18.09.2018 17:00
Data finalizării
14.09.2018 09:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

152,26 RON

din 152,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.