Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet produse IT
- Număr anunț
- DA21207110
- Autoritate contractantă
- LICEUL PETRU RARES (CUI 4443400)
- Furnizor / câștigător
- BRADMIN COMPANY SRL (CUI 26122354)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 219,33 RON
- Valoare atribuită
- 219,33 RON
- Data publicării
- 13.09.2018 14:18
- Termen limită
- 18.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.09.2018 13:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
219,33 RON
din 219,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro