Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pachet imprimante Anunt nr. ADV1024388

Număr anunț
DA20916021
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
Furnizor / câștigător
IT CLICK & SERVICE SRL (CUI 33597275)
Cod CPV
30120000-6 · Echipament de fotocopiere si de tiparire offset (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.477,73 RON
Valoare finală
10.477,73 RON
Data publicării
26.07.2018 11:44
Termen limită
18.09.2018 17:00
Data finalizării
14.09.2018 07:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.