Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet piese schimb contract service
- Număr anunț
- DA21210183
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA A POLITIEI LOCALE TIMISOARA (CUI 27872311)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTERLINE SRL (CUI RO17994710)
- Cod CPV
- 30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.500 RON
- Valoare atribuită
- 7.500 RON
- Data publicării
- 14.09.2018 08:00
- Termen limită
- 19.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.09.2018 13:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.500 RON
din 7.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro