Ofertă acceptată Cumpărare directă

Desktop PC HP AMD Ryzen 3 2200G, 8GB DDR4, 1TB 7200 HDD SATA, DVD-RW, AMD Radeon Vega 8, Win10 Pro

Număr anunț
DA21207722
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Roman (CUI 2613940)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.950 RON
Valoare atribuită
18.950 RON
Data publicării
13.09.2018 14:42
Termen limită
18.09.2018 17:00
Data finalizării
13.09.2018 14:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.950 RON

din 18.950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.