Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizarea pieselor de resortul comunicatii si informatica

Număr anunț
DA21203496
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02296 BUCURESTI (CUI 4221101)
Furnizor / câștigător
IT SOURCES SRL (CUI RO35995617)
Cod CPV
30237100-0 · Piese pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.968 RON
Valoare atribuită
7.968 RON
Data publicării
13.09.2018 11:50
Termen limită
18.09.2018 17:00
Data finalizării
14.09.2018 15:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.968 RON

din 7.968 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.