Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET TIJE SI PIULITE

Număr anunț
DA21207617
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
CONCRET HDI SRL (CUI RO17228128)
Cod CPV
44531000-1 · Dispozitive de fixare cu filet (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45,50 RON
Valoare atribuită
45,50 RON
Data publicării
13.09.2018 14:38
Termen limită
18.09.2018 17:00
Data finalizării
13.09.2018 14:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45,50 RON

din 45,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.