Ofertă acceptată Cumpărare directă

Stingatoare portabile P6 si SM6

Număr anunț
DA21206349
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 17 (CUI 13629860)
Furnizor / câștigător
OCTAVTOP STING SRL (CUI 37181658)
Cod CPV
35111320-4 · Extinctoare portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
347,50 RON
Valoare atribuită
347,50 RON
Data publicării
13.09.2018 13:46
Termen limită
18.09.2018 17:00
Data finalizării
13.09.2018 14:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

347,50 RON

din 347,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.