Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de proiectare
- Număr anunț
- DA21206749
- Autoritate contractantă
- COMUNA PODOLENI (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI PODOLENI) (CUI 2612987)
- Furnizor / câștigător
- PROIECT GROUP SRL (CUI RO15078822)
- Cod CPV
- 71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.300 RON
- Valoare atribuită
- 7.300 RON
- Data publicării
- 13.09.2018 14:04
- Termen limită
- 18.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.09.2018 09:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.300 RON
din 7.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro