Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HDD HP INVENT 300GB 10K SAS
- Număr anunț
- DA21212787
- Autoritate contractantă
- CENTRUL REGIONAL DE FORMARE PROFESIONALA A ADULTILOR BRASOV (CUI 16268507)
- Furnizor / câștigător
- MUNCONS SRL (CUI RO14581515)
- Cod CPV
- 30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.055 RON
- Valoare atribuită
- 2.055 RON
- Data publicării
- 14.09.2018 10:24
- Termen limită
- 19.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.09.2018 10:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.055 RON
din 2.055 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro