Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HDD 600G 6G SAS 15K 3.5" HP 516828-B21
- Număr anunț
- DA21211977
- Autoritate contractantă
- Institutul de Boli Cardiovasculare Prof. Dr. I. M. Georgescu (CUI RO8615184)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.052 RON
- Valoare atribuită
- 1.052 RON
- Data publicării
- 14.09.2018 09:49
- Termen limită
- 19.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.09.2018 11:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.052 RON
din 1.052 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro