Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Medicamente
- Număr anunț
- DA21198537
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE POROSCHIA (CUI 4568438)
- Furnizor / câștigător
- 2A FARM SRL (CUI RO27887894)
- Cod CPV
- 33661700-8 · Alte medicamente pentru sistemul nervos (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.538,21 RON
- Valoare atribuită
- 2.538,21 RON
- Data publicării
- 13.09.2018 08:12
- Termen limită
- 19.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.09.2018 12:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.538,21 RON
din 2.538,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro