Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Otel beton Onesti 80981/12.09
- Număr anunț
- DA21212359
- Autoritate contractantă
- r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
- Furnizor / câștigător
- VSA INTERNATIONAL SRL (CUI RO9575800)
- Cod CPV
- 44334000-0 · Profile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.736 RON
- Valoare atribuită
- 30.736 RON
- Data publicării
- 14.09.2018 10:05
- Termen limită
- 19.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.09.2018 10:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
30.736 RON
din 30.736 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro