Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLASA SUDATA ZINCATA 1,5X25M

Număr anunț
DA21199903
Autoritate contractantă
COMUNA FOROTIC (PRIMARIA FOROTIC) (CUI 3227823)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
34928200-0 · Garduri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
964,74 RON
Valoare atribuită
964,74 RON
Data publicării
13.09.2018 09:27
Termen limită
19.09.2018 17:00
Data finalizării
14.09.2018 16:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

964,74 RON

din 964,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.