Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PANOU METALIC PENTRU PROIECT MIV
- Număr anunț
- DA21204381
- Autoritate contractantă
- SALUBPREST HUNEDOARA S.R.L. (CUI 34446726)
- Furnizor / câștigător
- ALAMOS SELECT SRL (CUI RO10852395)
- Cod CPV
- 35261000-1 · Panouri de informare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.905 RON
- Valoare atribuită
- 4.905 RON
- Data publicării
- 13.09.2018 12:27
- Termen limită
- 18.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.09.2018 07:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.905 RON
din 4.905 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro