Ofertă acceptată
Cumpărare directă
: 39113000-7 Diverse scaune (Rev.2)
- Număr anunț
- DA21211882
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Zaharia Boiu Sighisoara (CUI 29034478)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 39113000-7 · Diverse scaune (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.591,17 RON
- Valoare atribuită
- 1.591,17 RON
- Data publicării
- 14.09.2018 09:45
- Termen limită
- 19.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.09.2018 09:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.591,17 RON
din 1.591,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro