Ofertă acceptată Cumpărare directă

RTC_TAVITA CORESP.MATA ALBAST3BUCMAP RIGLA TWIST FLEX 30CM 2BUC DRB MAPA PREZENTARE A4/30FOLII 1...

Număr anunț
DA21203190
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI EMIENSCU COSTINESTI (CUI 29345172)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
730,08 RON
Valoare atribuită
730,08 RON
Data publicării
13.09.2018 11:37
Termen limită
18.09.2018 17:00
Data finalizării
14.09.2018 09:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

730,08 RON

din 730,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.