Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET GENTI SCULE
- Număr anunț
- DA21215980
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- CONCRET HDI SRL (CUI RO17228128)
- Cod CPV
- 42671000-0 · Suporturi pentru scule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.453,22 RON
- Valoare atribuită
- 1.453,22 RON
- Data publicării
- 14.09.2018 12:31
- Termen limită
- 19.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.09.2018 13:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.453,22 RON
din 1.453,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro