Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Executie imprejmuire gard
- Număr anunț
- DA21215944
- Autoritate contractantă
- Primaria Comunei Moieciu (CUI 4443485)
- Furnizor / câștigător
- JAR CONSTRUCT SRL (CUI RO21533480)
- Cod CPV
- 45342000-6 · Montare de garduri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 190.532 RON
- Valoare atribuită
- 210.000 RON
- Data publicării
- 14.09.2018 12:30
- Termen limită
- 19.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.09.2018 13:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
210.000 RON
din 190.532 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro