Ofertă acceptată Cumpărare directă

POMPA DE TENCUIT PFT G4 SMART NG

Număr anunț
DA21211362
Autoritate contractantă
S.C. COMPANIA MUNICIPALA CONSOLIDARI S.A. (CUI RO37764937)
Furnizor / câștigător
PROFI BAUTECHNIK SRL (CUI RO33172398)
Cod CPV
42641300-4 · Masini-unelte pentru prelucrarea betonului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.582,49 RON
Valoare atribuită
29.582,49 RON
Data publicării
14.09.2018 09:24
Termen limită
19.09.2018 17:00
Data finalizării
14.09.2018 11:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.582,49 RON

din 29.582,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.