Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse unelte

Număr anunț
DA21207812
Autoritate contractantă
Directia Administrarea Domeniului Public si Privat Petrosani (CUI RO16982459)
Furnizor / câștigător
CLASIMA CONSTRUCT SRL (CUI RO15955022)
Cod CPV
42674000-1 · Piese si accesorii de masini-unelte pentru prelucrarea metalelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
366,80 RON
Valoare atribuită
366,80 RON
Data publicării
13.09.2018 14:46
Termen limită
19.09.2018 17:00
Data finalizării
14.09.2018 11:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

366,80 RON

din 366,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.