Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de organizare de expoziții

Număr anunț
DA21209678
Autoritate contractantă
CENTRUL PENTRU SENIORI AL MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 38502276)
Furnizor / câștigător
MATT BUCOVINA TOURS S.R.L. (CUI 36758899)
Cod CPV
79950000-8 · Servicii de organizare de expozitii, de targuri si de congrese (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.000 RON
Valoare atribuită
24.000 RON
Data publicării
13.09.2018 17:14
Termen limită
19.09.2018 17:00
Data finalizării
14.09.2018 09:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.000 RON

din 24.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.