Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii de reparatie auto CT 23 CRN
- Număr anunț
- DA21203797
- Autoritate contractantă
- Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
- Furnizor / câștigător
- EUROPARTS SERVICES SRL (CUI RO14686414)
- Cod CPV
- 50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.398,50 RON
- Valoare atribuită
- 16.398,50 RON
- Data publicării
- 13.09.2018 12:03
- Termen limită
- 18.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.09.2018 13:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.398,50 RON
din 16.398,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro